cart9 0 Sepet
3 Hesabım
Bize Ulaşın
4 Bilgi

İade Şart ve Koşullarımız

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde cambish.com’a başvuruda bulunarak İade, İptal ve Garanti Şartları koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

Ürünüm kutusundan kırık/çatlak çıktı, ne yapmam gerekiyor?

Cambish olarak sevkiyat öncesi tüm ürünlerinizin detaylı kontrolü yapılır ve kırık/çatlak ürünlerin asla depomuzdan çıkmasına izin verilmez. Ürününüzün kutusunu daima kargo görevlisinin yanında açmanız gereklidir. Hasarlı bir mal tespit edildiğinde kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep edip ilgili tutanağı bize ürünlerle birlikte karşı ödemeli olarak Yurtiçi Kargo'ya vermenizi takiben size yeni ürün gönderimi sağlanacaktır. Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler malesef iade kabul edilmeyecektir.

Kısmı iadelerde promosyon durumu ne olur?

Siparişlerde bulunan üründen tümü değil de istenilen ürün(ler) iade edebilir ancak iade sonrası sipariş durumu; promosyon şartlarını yerine getirmezse hediye veya promosyonların da iade edilmesi gerekmektedir. Örneğin 4 tane 30TL tutarında bir ürün alıp 100TL Üzeri Kargo Bedava fırsatından yararlanan bir müşterimiz, daha sonra 1 adet ürünü iade ederse; sipariş toplamının son hali 90TL olacağından artık promosyon şartlarına uymayacaktır. Bu yüzden de kargo ücreti iade tutarından kesilir. Hediye edilen ürünler için de aynı durum geçerlidir. İade sonrası sipariş durumu; hediye şartlarına uymuyorsa iade işleminin tamamlanması için hediye ürününün de gönderilmesi zorunludur. Aksi taktirde hediye ürünün bedeli iade tutarından kesilebilir veya iade işlemi iptal edilebilir.

Siparişimdeki hediye ürünü iade edebilir miyim?

Sitemizde hak kazandığınız ücretsiz ürünlerin tek başına iade işlemi yapılmamaktadır. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürün ile birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilmekte olup hem ana ürünü hem de hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekmektedir. Bu sebeple her iki ürün için de iade talebinizin olması gerekmektedir. Gelen ürünlerin her ikisi için de iade işlemi yapılacak ve sadece ana ürüne ödediğiniz bedel size iade edilecektir.

*İade işlemi için göndereceğiniz ürünlerde eğer hediye ürününüz de varsa iade sırasında ana ürün ile birlikte hediye ürünü de bize göndermelisiniz.

Ürünümü iade etmek için ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü cambish.com’a göndermeden önce aşağıdaki iletişim linkinden başvuru kaydında bulunun. İade seçeneğini seçerek iade sebebinizi, Para veya Puan İade şeklini, Kapıda Ödeme ve Havale ile siparişlerde iade yapılacak IBAN numarasını belirtiniz.

İletişim linki için tıklayınız

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği ve sevk irsaliyesiz iade edildiği takdirde tamamlanamaz.
"Siparişlerim" sayfasına gidin. Sipariş sayfasında ilgili siparişinizde bulunan iade et tuşuna basın. "İade ve Geri Gönderim Şartları" şeklinde çıkacak mesaj kutusunda onaylamak için "Evet" seçeneğine tıklayın.
İade talebi oluşturulmadan yapılan iadeler tarafımızca kabul edilmeyecek olup. Alıcıya geri gönderilecektir. İadenizin tarafınıza geri dönmemesi için sitemiz üzerinden iade talebi gönderebilir veya müşteri hizmetlerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

İade işlemlerinde “kargo ücreti” ödemezsiniz. İade talebi oluşturduktan sonra Yurtiçi Kargo ile gönderinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

Yurtiçi Kargo ’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının cambish.com olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

  • Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 25 52) arayarak adresinize kurye talep edebilir,
  • http://www.yurticikargo.com/gonderi-kanallari/Sayfalar/tikla-gonder.aspx web sitesindeki “Kurye Çağır” servisini kullanarak online kurye talep edebilir,
  • Belirttiğimiz linkden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz.
    Şubenizi öğrenmek için tıklayınız.

Ürünü gönderdikten sonra süreci nasıl takip edeceğim?

Ürününüz cambish.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası(*) kontrol edilecektir.
İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise konu hakkında sizi bilgilendirip ilgili ürün, adresinize alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

İade durumunu, takip etmek için tıklayın

(*) İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla ve sevk irsaliyesiyle birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.

İade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim?

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, cambish.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 2 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
İade işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta adresinize bilgi mesajı gönderilir.

  • Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır. Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.
  • Ödeme şekli “Havale/EFT” veya "Kapıda ödeme" ve tercihiniz “Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri ödenir.

Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. İade şekli "Puan ile Ödeme" tercihinde puan anında yüklenir ve gününde kullanılabilir.
Para iadeniz alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza otomatik olarak iadenizin onaylandığı anda yapılmaktadır. İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir.
İade işlemi cambish.com tarafından bankanıza yapıldığı an, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine bilgisi gönderilecektir.

Sepetiniz

Sepetiniz boş

3

Ara

Bazı popüler kelimeler şu şekilde aranmış:
Önerilen ürünler:

Hesabım

Hesabınız yok mu?
Buradan bir hesap oluşturun
4